Profesyonel Fotoğraf Çekimi

İşletmenizin veya markanızın, hedef müşteri kitlenize ve mevcut müşterilerinize en iyi biçimde anlatmanın bir çok yolu vardır. Bu yollardan en etkilisi görsel anlatımdır. Görsel anlatım, yazılı ve sözlü anlatıma göre birçok avantaja sahip olmanın yanında, yaygın mecra kullanımı açısından da üstündür. Öyleyse eğer markamızı iyi anlatabilmek, parlatabilmek, konumlandırmak isteğimiz varsa, öncelikle görsel kalitemizin iyi olması lazım.

Bir web projesine başlamadan önce bizler, öncelikle firmanın görsel hazırlığı ne durumda ve bu görsellerin kalitesi ne durumda ona bakarız. Eğer iyi bir işi oluşturacak görsel hazırlık ve kalite yoksa, öncelikle bu eksiklerin giderilmesini sağlarız.

İnce Fikir olarak fotoğraf çekim işlerinizi de iş ortaklarımızla beraber çözüyoruz. İşinize ve bütçenize en uygun çözümü bulup, tüm organizasyon ve planlamayı yapıyoruz. Böylece hem en iyi kalitede hizmeti alıyorsunuz, hem de projenizin tamamı entegre bir biçimde bizim kontrolümüzde oluyor.

Görsel Hazırlık Nedir ?

Görsel hazırlıktan kastımız, kaliteli fotoğraf ve videoların oluşturulması işidir. Bunun için işletmenin hedefleri ve bütçeleri dahilinde bir görsel hazırlık projesi oluştururuz.

Bu proje içerisinde şu alt başlıklar olabilir :

Personel veya yönetim fotoğraf çekimleri

Mekan (Ofis, fabrika, üretim, showroom vb...) fotoğraf çekimi

Mekan havadan drone ile fotoğraf çekimi

Ürün fotoğraf çekimi

Stil Life Fotoğraf Çekimi

Mekan tanıtım videosu çekimi

Mekan havadan drone ile video çekimi

Ürün tanıtım videoları

360 derece hareketli ürün fotoğraf / video çekimleri

akla ilk gelen başlıklar. Ancak elbette listeyi özelliği olan çalışmaları da katarak, mimari çekimler, moda çekimleri, yemek fotoğrafı çekimleri... şeklinde çeşitlendirebiliriz.

Fikirlerinizi Hayata Geçirelim! Hemen Arayın! 0 224 335 32 32

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.
Yukarı